Linder Wanger
Nóż myśliwski Linder Wanger Super Edge 1 ATS 34 czarny, skórzana pochwa Linder
Cena promocyjna1.265,00 kr
Linder Wanger
Nóż myśliwski Linder Wanger Super Edge 2 ATS 34 Bushcraft czarny, skórzana pochwa Linder
Cena promocyjna1.296,00 kr
Linder Wanger
Linder Wanger Shard Nitro-X7 Micarta Black Anthrazit pochwa z Kydexu Multiclip
Cena promocyjna1.365,00 kr
Linder Wanger
Nóż myśliwski Linder Wanger Super Edge 1 ATS 34 pomarańczowy, pochwa nylonowa
Cena promocyjna1.113,00 kr
Linder Wanger
Linder Wanger Super Edge 7 Joe Vogel Evo-X ATS 34 różowa pochwa Kydex z klipsem
Cena promocyjna1.517,00 kr
Linder Wanger
Nóż myśliwski Linder Wanger Super Edge 1 ATS 34, różowy, pochwa Kydex z klipsem
Cena promocyjna1.341,00 kr
Linder Wanger
Nóż myśliwski Linder Wanger Super Edge 5 ATS 34 Bushcraft, zielony, skórzana pochwa Linder
Cena promocyjna1.448,00 kr
Linder Wanger
Linder Wanger Super Edge 6 Drugar ATS 34 czarny, pochwa Kydex z klipsem
Cena promocyjna1.372,00 kr
Linder Wanger
Linder Wanger Joe Vogel Evolution Nitro-B Micarta czarny Kydex z adapterem do paska
Cena promocyjna1.899,00 kr
Linder Wanger
Linder Wanger Super Edge 6 Drugar ATS 34 zielona pochwa Kydex z klipsem
Cena promocyjna1.372,00 kr
Linder Wanger
Linder Wanger Super Edge 7 Joe Vogel Evo-X ATS 34 pomarańczowa pochwa Kydex z klipsem
Cena promocyjna1.517,00 kr
Linder Wanger
Nóż myśliwski Linder Wanger Super Edge 5 ATS 34 Bushcraft czarny, pochwa Kydex z klipsem
Cena promocyjna1.517,00 kr
Linder Wanger
Nóż myśliwski Linder Wanger Super Edge 2 ATS 34 Bushcraft zielony, pochwa Kydex z klipsem
Cena promocyjna1.372,00 kr
Böker
Böker U.S.A. Backcountry
Cena promocyjna2.051,00 kr
Böker
Böker Plus Extension Knife
Cena promocyjna1.220,00 kr
Böker
Böker BFF Packlite CPM-3V
Cena promocyjna762,00 kr
Casström
Casström Safari Mini Hunter, stabilizowana brzoza czeczotowa, Kydex
Cena promocyjna1.281,00 kr
Casström
Casström No.8 SFK, zielona micarta, szlif skandynawski
Cena promocyjna1.106,00 kr
Böker
Böker BFF Packlite TruStone Gold
Cena promocyjna1.899,00 kr
Böker Plus
Böker Plus Vigtig 2.0
Cena promocyjna419,00 kr
Cena regularna595,00 kr
Casström
Casström Safari Mini Hunter, czarne G10, Kydex
Cena promocyjna953,00 kr
Arno Bernard Knives
Arno Bernard Knives Marmoset z kością żyrafy
Cena promocyjna2.402,00 kr
Casström
Nóż Casström Swedish Field Dresser, czarna micarta, pochwa z kydexu
Cena promocyjna1.113,00 kr
Arno Bernard Knives
Arno Bernard Knives Marmoset z drewnem żelaznym (desert ironwood)
Cena promocyjna2.783,00 kr
Kizer
Kizer Cannoli AUS-10 Wielokolorowy wzór Vortex Micarta
Cena promocyjna549,00 kr
Morakniv
Morakniv Amberg Full Flat (S)
Cena promocyjna496,00 kr
Böker Plus
Böker Plus J-Bite
Cena promocyjna305,00 kr
Cena regularna511,00 kr
Kizer
Kizer Begleiter Fix CPM-3V Micarta All Black
Cena promocyjna877,00 kr
Casström
Casström No.8 SFK, brzoza karłowata, szlif skandynawski
Cena promocyjna1.258,00 kr






















































